KOMUNIKAT DYREKCJI BESKIDZKIEGO CENTRUM ONKOLOGII – SZPITALA MIEJSKIEGO

Dodano: 22-12-2017
8794c4a27f6ce3f30f2833f84006bc8b2d886208.jpg

Brak lekarzy jest bezpośrednią przyczyną czasowego zawieszenia działalności Izby Przyjęć Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej na okres 3 miesięcy (do końca 2017 r. Izba Przyjęć będzie funkcjonowała na dotychczasowych zasadach).

80 zł za godzinę pracy lekarza specjalisty okazało się być zbyt niską stawką, czego konsekwencją jest brak jakichkolwiek ofert lekarzy w konkursie ogłoszonym na dyżury lekarskie w Izbie Przyjęć BCO-SM, którego to termin rozstrzygnięcia upłynął 21 grudnia 2017r.

Jednocześnie informuję, że Położnictwo ma pełną obsadę lekarską i bez zmian będzie przyjmować pacjentki do porodu po 1 stycznia 2018r.

Informacja o dostępności do świadczeń zdrowotnych po 1 stycznia 2018r. zostanie podana do publicznej wiadomości najpóźniej do dnia 29 grudnia 2017r., tj. po spotkaniu z lekarzami, które odbędzie się w siedzibie Beskidzkiej Izby Lekarskiej w dniu 28.12.2017r.

Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego

im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej