Projekt „Twoja firma – Twój sukces!”

Dodano: 14-02-2018

Miasto Bielsko-Biała wraz z partnerami: Regionalną Izbą Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej oraz Stowarzyszeniem Bielskie Centrum Przedsiębiorczości rozpoczęło realizację projektu „Twoja firma – Twój sukces!” w ramach Poddziałania 7.3.2. Promocja samozatrudnienia na obszarach rewitalizowanych – RIT.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Głównym celem projektu jest kompleksowe wsparcie działań zmierzających do rozwoju przedsiębiorczości i samozatrudnienia 20 osób powyżej 50 roku życia oraz osób niepełnosprawnych – mieszkańców Bielska-Białej.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszę o kontakt z pracownikami Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego, pl. Ratuszowy 6: Agnieszką Moroń lub Ewą Swatek tel. 33 49 71 492

Szczegóły znajdują się w załączniku.

1%

______