Rozpoczęła się rejestracja do loterii promocyjnej „Rozlicz PIT w Bielsku-Białej”

Dodano: 15-03-2018
80236be3f7dc90ed0f788a80fbf4947051e8d303.jpg

Loteria skierowana jest do wszystkich podatników, którzy rozliczą PIT za rok 2017 w Bielsku-Białej wskazując bielski adres zamieszkania - dla tych, którzy rozliczają się tutaj od lat oraz tych, którzy zrobią to pierwszy raz. Liczy się adres faktycznego zamieszkania, a nie adres zameldowania

Celem kampanii jest podniesienie świadomości mieszkańców Bielska-Białej, o tym że część płaconego przez nich  podatku dochodowego zostaje w mieście i jest przeznaczana na jego funkcjonowanie (drogi, szkoły, przedszkola,szpital itp.).

Główną nagrodą w loterii jest samochód osobowy FIAT 500 ufundowany przez Fiat Chrysler Automobiles. Do wygrania są również skutery, rowery, smartfony, roboty kuchenne, karnety na pływalnię AQUA  oraz vouchery na przejazd „Koleją Linową Szyndzielnia”.

Jak wziąć udział w loterii "Rozlicz PIT w Bielsku-Białej "?

1. Wystarczy złożyć wypełnioną deklarację PIT za rok 2017 drogą elektroniczną lub bezpośrednio w jednym z bielskich Urzędów Skarbowych, wskazując Bielsko-Białą jako miejsce zamieszkania.

2. Następnie od 15 marca do 6 maja 2018 roku zgłosić swój udział w loterii, wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie www.loteriabb.pl lub wrzucając formularz zgłoszeniowy do urny loteryjnej zlokalizowanej w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej w Biurze Obsługi Interesanta, pl. Ratuszowy 6.

Losowanie nagród odbędzie się 1 czerwca 2018 r. na pl. Ratuszowym w Bielsku-Białej przed koncertem zespołu Golec uOrkiestra z okazji „Dni Bielska-Białej”.

Więcej na:

www.loteriabb.pl