We wrześniu rusza festiwal IT

Dodano: 03-04-2019
bc85dc78e499ae667aa5869decc385301ba1d1d5.jpg

Firmy informatyczne z Bielska-Białej chcą połączyć siły i wspólnie zorganizować festiwal IT (ang. Information Technology czyli Technologia Informacyjna). BB Days 4 IT - bo taką nazwę będzie nosił festiwal - odbędzie się w dniach 9-15 września 2019 roku.

Bielsko-Biała przyciąga osoby szukające dogodnego miejsca do pracy i wypoczynku. Impreza ma na celu pokazanie siły lokalnego rynku IT, będąc okazją do poszerzenia wiedzy oraz  integracji pasjonatów programowania.

- Idea festiwalu narodziła się po kilku edycjach BBQ4.IT. Nawiązuje też do organizowanych w przeszłości Dni Wolnego Oprogramowania (DWO). Podczas tych wydarzeń programiści i inżynierowie z południa Polski spotykali się, aby poszerzyć kwalifikacje i wymienić się doświadczeniami. Idąc za ciosem oraz wsłuchując się w głosy innych firm, postanowiliśmy stworzyć tygodniową imprezę, podczas której można będzie wysłuchać prelekcji, popracować w warsztatach tematycznych, zobaczyć od wewnątrz pracę w firmach informatycznych oraz mile spędzić czas na planowanej na zakończenie festiwalu 4. edycji konferencji BBQ4.IT – wyjaśnia Piotr Szymura, dyrektor pionu rozwoju oprogramowania w Rekord SI, jeden ze współorganizatorów eventu.

BB Days 4 IT to wydarzenie dla każdego zainteresowanego pracą informatyka, a także mieszkaniem i wypoczynkiem w Bielsku-Białej. Mówiąc inaczej, zaproszeni są wszyscy poszukujący swego miejsca pod Słońcem w branży IT.

Organizatorami wydarzenia są Rekord SI, Selleo, Capsilon, Akademia Techniczno-Humanistyczna i Miasto Bielsko-Biała. Partnerem BB Days 4 IT zostać może każda firma z regionu Podbeskidzia, związana z branżą IT.

Szczegóły:

www.bbdays4.it

www.facebook.com/bbdays4.it

twitter.com/bbdays4

Wybory - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
geoportal - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna