16 sierpnia bądźcie z nami! Znów wspólnie zagrajMY doBBro!

Dodano: 22-07-2019
3ac3d455cb5dcfcebb3b8f8473a5075623d88f73.jpg

#graMYdoBBro to wspólna inicjatywa Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej oraz lokalnych artystów. Akcja została zapoczątkowana przez jedną ze znanych piosenkarek, która po tragicznej śmierci Prezydenta Gdańska - Pawła Adamowicza - zachęciła środowiska artystyczne do integracji. Bielsko-Biała podjęło inicjatywę, ale w swój własny sposób i 11 lutego br. w Teatrze Polskim mieliśmy okazję wysłuchania niezwykłego koncertu, w którym ponad 30 wokalistów, muzyków i zespołów z różnych środowisk (łącznie  150 osób!) wyraziło sprzeciw dla nienawiści oraz dało wyraz jedności i solidarności.

Dzięki cudownemu przyjęciu wydarzenia przez bielszczan rusza II edycja najpiękniejszego koncertu w tej części Polski – GraMY doBBro II. Już 16 sierpnia spotkamy się na bielskim rynku i zagramy przeciw nienawiści – dla przyjaźni, wzajemnego szacunku i zrozumienia. To wydarzenie integrujące społeczność lokalną i pokazujące, że razem jesteśmy silni.

Są z nami:

- Gooral
- Natalia Janoszek
- Sebastian Thiel
- Paweł Miller
- Pearl Band
- Sabina Karwala
- Ghostman
- Walimy W Kocioł
- Tomasz Madzia i Paulina Wirska,
- Artyści Teatru Polskiego w Bielsku-Białej

oraz wielu, wielu innych!

fot. Koncert w Teatrze Polskim

Wybory - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
geoportal - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna